Spacerując po Cytadeli Warszawskiej...Name:

Komentarze:

02.01.2007, 13:02 :: 83.24.87.85
stolica
Skorzystałem już z konkurencji - www.siku.pl :)

30.12.2006, 12:18 :: 80.55.114.198
www.KUPA.pl


Brak Ci komentarzy i popularności? Marzysz o top10? Chcesz by twój blog się rozwijał i miał mnóstwo odwiedzini sensownych komentarzy?
Pragniesz zarazić swą pasją innych? poradzić się? pobijasz rekord? dodajesz gify? oceniasz blogi? ogłaszasz konkurs? Chcesz by ludzie czytali twoje notki a nie spamowali? Pomogę Ci!
Zwłaszcza, że moj blog jest w top10 i wiem przez co przechodzi początkujący blog, wszyscy mnie pytają co robie ze po 10 minutach mam po 80 komentarzy w kazdej notce!
Niewiarygodne?! A jednak! Nawet nie wiesz jak banalnie to zrobić sama z tego skorzystalam i sama podsunelam pomysl twórcy tego, bo pamiętam jak mi niegdyś zależało na komentarzach... teraz nie mogę się od nich odpędzić i mam dość, nie nadążam z czytaniem i nie czytam.
Wejdź na stronę www.kupa.pl (która ma ponad 5000 odwiedzin dziennie!) i umieść na długo link na stronie głównej, na samym środku ! Sama zobacz...:) Bo w sumie co Ci szkodzi sprobowac gdy mozesz tylko zyskac? www.KUPA.pl

PS. Strona jest codziennie aktualizowana a momentami można spaść z krzesła, więc polecam również wgłębienie się w jej treść. :)

PS2. Mozesz tam również oglądnąć inne blogi, tamci ludzie z wielką chęcią się odwdzięczą - nie tak jak niektórzy egoiści. Lubie takie notki - kazdy tu powinien zajrzec :)

powinnas tam sie zglosic, swietny blog ;), szkoda tylko, że coraz mniej się tam takich reklamuje.. a w takie blogi najczęściej wchodzą ... poczujesz niewiarygodną różnicę! - www.kupa.pl - wspomagamy takie blogi :) Trzymaj się nas a pomożemy Ci rozkręcić bloga! Pozdrawiam gorąco :* ;-)

www.KUPA.plwww.KUPA.pl